KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967588
nr 1396 7588
Oidentifierad konstnär. Signerad, man med luta, 1962. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 126x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:06:08
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)